Haber

Başkan Savran Esnafları Ziyaret Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “Vatandaşlarımızın sesine kulak veriyor, şehre katacakları değer için önerilerini önemsiyoruz. Bize gösterilen desteğe ve güvene layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” Söz konusu.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, şehrin dört bir yanında esnaf, STK ve vatandaşlara yönelik kesintisiz ziyaretlerini sürdürüyor. Akşam saatlerinde farklı mahallelerdeki iş yerlerini ziyaret eden Önder Savran, esnaflara hayırlı ve bereketli işler dileyerek, talep ve önerilerini dinledi.

Çeşitli belediye hizmetleri hakkında da esnaflarla sohbet ve istişarelerde bulunan Savran, “Belediyemiz için hizmetlerle dolu çok verimli bir yılı geride bırakıyoruz. Çok şükür yıl içinde çok değerli altyapı ve üstyapı yatırımlarını tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt çalışmaları, yaptığımız parklar ve spor tesisleri ile mahallelerimizin çehresini adeta değiştirdik. Ayrıca kültürden spora, kadın ve gençlik projelerinden eğitime birbirinden değerli projeleri hayata geçirdik. İnşallah yeni yılda da daha yaşanabilir bir şehir yaratmak için yılmadan çalışacağız. Yorgun olma lüksümüz yok. Hala yapacak çok işimiz var. Milletimize hizmet sevdamız var. Gençlerimizle, kadınlarımızla, çocuklarımızla daha mutlu bir şehir inşa edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu