Yaşam

Duy Beni 20. Bölüm İzleme Ekranı: Duy Beni Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan üzere başarılı isimlerin yer aldığı dizi kısa müddette çok sevilse de reytinglere yenik düşerek final yapma kararı aldı. Duy Beni dün akşam izleyicisinin karşısına final kısmı ile çıktı. Duy Beni’nin final bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için; Duy Beni 20. bölüm izleme ekranı.

Star TV’nin beğenilen dizilerinden Duy Beni dün akşamki yeni kısmı ile ekranlara veda etti. Son kısımda yaşananlar ise heyecanla takip edildi

Duy Beni Son Kısımda Ne Oldu?

Ekim ve Kanat barışır lakin Mevlüt’ün Ekim’e olan ilgisi giderek artar ve hastalıklı bir hal alır. Kanat, güvenlik için Ekim’in yanından ayrılmamaya karar verir. Bu esnada arkadaşları ile beraber Ekim’e geçmişteki her şey için özür dilerler. Oynanacak tiyatro oyununda Melisa rolünü Ekim’ kaptırır. Ayşe ise pahalı olan kostümüm alamadığı için üzgün durumdadır. Babası Sedat, ne yapıp edip kostümü kızına almaya çalışır fakat çok zor duruma düşer. Rıza’nın duruşması gerçekleştirilir ve İstek mahpusa düşer. Leyla burada avukat olmak istemediğine karar verir. Oyunun provası biter, Mevlüt silahıyla gelir. Tam hareketlenirken iki yıl sonrası gösterilir. Bundan sonra ne olacaktır?

Duy Beni 20. Kısım İzleme Ekranı

DUY BENİ SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu