Yaşam

Ece Erken ile yıllar önce nişanlanan Davut Güloğlu’ndan çok tartışmalı itiraf: Ben istemedim ablam yaptı

Haberler.com’un YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla yayınlandı. Haberler Bahane programının bu haftaki konuğu Karadeniz müziğinin sevilen sanatçılarından Davut Güloğlu oldu. İlişkilerinden bahseden Güloğlu, 2011 yılında nişanlandığı Ece Erken ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ECE ERKEN’E LİDER VERMEDİM”

Yıllar önce Ece Erken’e yol açtığı iddiasını “Ya benim ya kara toprak” diyerek reddeden Güloğlu, “Benim Ece Erken’e çıktığım söylentisi saçmalık. O kadar ürettim. Bazıları bu işi hakkıyla yapabiliyor. “Ben hiçbir yerde reklamımı yapmadım, beni sattılar. Kurşun haberinden 15 gün sonra Ece Erken’den ayrıldım. Çok fazla ilişkim olmadı, yapanlarla hep dini nikahlarım oldu. Ben bu konuda çok hassas bir insanım. Aşkıma haksızlık ettiler ve ah çektiler. Hayatta aptal kadın değilim, akıllı kadınları severim” dedi.

“ECE VE BEN NİŞANLI DEĞİLİZ bacım”

Ece Erken ile olan nişanından bahseden şarkıcı, “Ece Erken ile ben nişanlanmadım ablam nişanlandı. Onunla ben değil ablam nişanlandı. Ablam onu ​​çok severdi. Ben otururken. şirket, beni aradılar ve ‘Herkes burada, gel yüzüğünü al’ dediler. Kendi nişanıma yazık oldu. Tek eksik damattı’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu