Dünya

Firmalar WCGC Türkiye 2023 Ulusal Finali için sahada

opeth WCGC Türkiye 2023 Ulusal Finali , A Ne sponsor opeth liderliğindeki ve krallık Golf & Country Club Bodrum misafirperverliği 3 0 firmasının katılımıyla 11-13 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında Bodrum’da gerçekleştirildi. süpürülecek.

opeth wcgc Türkiye 2023 Ulusal Finali Ne Kazanan şirket, doğal güzellikleri ve golf sahalarıyla ünlü Kanarya Adaları’nın en büyüğü olan 02-06 Ekim 2023 tarihlerinde kuruldu. Tenerife adada yapılacak WCGC Ülkemiz ve şirketimiz Dünya Finalinde temsil yetkisine sahip olacaktır.

Opet’in Ana Sponsor olarak desteklediği turnuva Tenerife’de dünya finali de 25’ten fazla ülkeden gruplar çiftler halinde yarışacak. Dünyanın önde gelen şirketlerini temsil eden gruplar, Spor efsaneler Kupaya ev sahibi golf Kosta adeje ve adanın en etkileyici golf sahalarından bazıları olan Abama Golf.

1993 yılından bu yana yaklaşık 1 milyon golfçünün katılımıyla gerçekleşen ve 2013 yılından bu yana Türkiye’de düzenlenen World Corporate Golf Challenge – World Corporate Golf Turnuvası, dünyanın en büyük kurumsal golf turnuvası olarak öne çıkıyor.

sarkislahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu