Yaşam

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. Bölüm İzleme Ekranı: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV ekranların sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere, dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Başrollerinde Ertan Saban, İhtilal Özkan, Özge Özberk üzere isimlerin bulunduğu dizi her kısmıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dün akşam yayınlanan yeni kısmında ise yaşanan olaylar herkesi şaşırttı. İşte dizinin son kısmını kaçıranlar ve tekrardan izlemek isteyenler için Gelsin Hayat Bildiği Üzere 19. kısım tek modül full izleme ekranı..

Show TV’nin reytinglerde birinci sıraları yer alan dizisi, Gelsin Hayat Bildiği Üzere dün akşam izleyicisi ile buluştu. Son kısımda yaşananlar ise büyük heyecanla takip edildi.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere Son Kısımda Ne Oldu?

Songül, gerçeği öğrendikten sonra yıkılırken Sadi ise konutta akşam için hazırlık yapmaktadır. Songül’e herkesten uzaklaşır, Sadi bir türlü Songül’e ulaşamaz. Oğuz ve Esra yaptıkları yüzünden işin içinden çıkamazlar. Oğuz hiç beklemediği bir ihanetle karşı karşıya kalır. Liseye gelen savcı yardımcısı öğrencilerle tek tek görüşür. Aylin, gizlice bir evrağa bakar ve gördüğü isimler karşısında şaşırmaz.  Araz ve Aylin yüzünden Gizem ile Mert’in ilişkisi eskisi gibi değildir. Servet, oğlu Rıza’nın her hareketinin takip edilmesini ister. Derya, Zaferle tanışır ve Kıvanç’ın harekeleri Derya’yı tesirler. Zülfikar ve Gülseren, morgdaki cesedin Ozan olmadığını öğrenince büyük sevinç yaşar. Sadi, Songül ile konuşma yolu bulsa da duydukları Sadi’nin hiç güzeline gitmez.

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 19. Kısım İzleme Ekranı

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE SON KISIM TEK KESİM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu