Yaşam

Kobra Murat: Cumhurbaşkanı Erdoğan bana “Kobram” diyor

‘Kobra Murat’ lakaplı Roman müzisyen Murat Divandik, Haber Global’de yayınlanan ‘Buket Aydın ile Yüz Yüze’ programında kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Canlı yayında özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Divandis, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştükleri 2023 Roman Buluşması’ndan da bahsetti.

“KONSERİ İPTAL ETTİK VE GİTTİM”

Roman Buluşması’nda protokolde oturan Kobra Murat, programa nasıl davet edildiğini anlatarak, “Aslında 20 Ocak’ta Ankara’da konserim vardı. Devlet büyüklerimiz arayıp ‘Cumhurbaşkanımız istiyor’ dediler. ‘Gelmeyi çok isterdim ama o gün konserim var’ dedim, ‘Mutlaka sizi istiyorlar’ dediler. Konserimi iptal ettim, seve seve gittim. Bana o kadar iyi davrandılar ki program başlamadan önce Cumhurbaşkanımızla 5-6 dakika konuşma fırsatım oldu.” dedim.

“BENİ ÇOK SEV”

Kobra Murat konuşmasının devamında “Cumhurbaşkanımız bana ‘Kobram’ diyor” sözlerini kullanarak, “O beni çok seviyor bende onu çok seviyorum. O Allah’ın nurlu bir zatı. Emine de.Allah razı olsun o da beni seviyor.Benim mahallemde bile yer var.Roman mahallesi ve ihtiyaç sahipleri için gidip her şeyi halletmek istedi.Kobra Murat ile gidelim dedi. .’

haber-yahyali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu