Ekonomi

Sektör R+T Turkey’i bekliyor

İSTANBUL (İGFA)- Sektörün önde gelen firmalarının yer aldığı fuar; Yatırımcılar, üreticiler, perakendeciler, bayiler, satış mağazaları, toptancılar, distribütörler, mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri gibi tüm departman paydaşlarını sektörün tek uluslararası ticaret platformunda buluşturacaktır.

Güneşten korunma ve otomatik kapı sistemleri alanında Avrasya’nın tek uluslararası ticaret fuarı olan R+T Turkey, 6. kez yeni ihracat kapıları için değerli bir platform sunacak.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Altıntop, “R+T Turkey’i ilk kez düzenlediğimiz 2013 yılından bu yana sektördeki birçok katılımcımızın ihracat potansiyelinin artmasına katkı sağladık. Bu da organizatör olarak bizim için R+T Turkey’in ticari başarıyı daha üst seviyelere taşıdığını teyit ediyor.”

Geçen yıl yabancı ziyaretçi sayısını rekor seviyeye çıkardıklarını vurgulayan Altıntop, bu başarıyı şu sözlerle özetledi:

“Ziyaretçilerimizin yüzde 42’sini yabancı satın alma temsilcileri oluşturdu. Bu durumun iştiraklerimizin ihracat amaçları açısından oldukça olumlu fırsatlar sunduğunu düşünüyoruz. Fuar, mevcut işbirliklerini genişletmek ve yeni ve gelişmekte olan pazarlarda işbirlikleri kurmak için fırsatlar sunuyor. 2022’de en çok ziyaret edilen on ülke Romanya, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Almanya, İsrail, İran, Fas, İngiltere ve Ürdün oldu. Fuarımıza Avrupa pazarından ilgi gösteren diğer ülkeler arasında; Norveç, İsveç, Danimarka, Hollanda, Fransa, Avusturya, İspanya, İtalya, Portekiz ve Polonya.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu