Haber

Yapılanlar Türkiye’nin kanına dokundu! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHP’ye tepki

Deprem bölgesinde seçim sonuçlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan lehine çıkmasının ardından CHP’liler çılgına döndü. CHP’li seçmenler ağza alınmayacak hakaretler yağdırırken, CHP’li belediyeler depremzedeleri yaşadıkları yerlerden çıkarıp sokağa mahkum etmeye çalıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Twitter hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaparak CHP’ye çok sert tepki göstererek vatandaşlara değerli bir mesaj verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması şöyle:

“İYİ DENGELEDİ”

Meclis seçimi Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlandı ve Cumhurbaşkanı seçiminde açık bir fark vardı; CHP Genel Başkanı ve yönetimini yerinde bir şekilde istikrarsızlaştırdı.

14 Mayıs gecesi televizyon ekranlarında sahneledikleri “kazanılan” tiyatroyu sonuçlarını bildikleri halde hep takip ettik.

Sandığın rengi belliydi ve epeyce saçmalık ortaya çıktı. Ancak ne bilerek yanılttıkları seçmenlerinden ne de halktan özür dilediler.

CHP’DEN DEPREM MAĞDURLARINA TEPKİ

Aynı zihniyetle artık oy alamayan vatandaşlarımız için; Bırakın siyaseti, insani değerlerle bağdaşmayan akınlarına tanık oluyoruz.

Bu çevreler, deprem bölgesine gönderdikleri yardımları kesmekten, depremzedeleri otellerden atmaya kadar her türlü vicdansızlığı sergiliyor.

Sosyal medyadaki ahlaksız kampanyalardan bahsetmiyorum bile…

Sevdiklerini kalbi yaralı olarak kaybeden afet kurbanlarımızın yaşananlardan çok rahatsız olduklarını biliyorum.

Hangi partiye oy verirlerse versinler, 85 milyonun tamamı bu pervasızlıktan dolayı yas tutuyor.

Bu şer çılgınlığı karşısında hiç kimse endişe etmesin, hiçbir vatandaşımız umutsuzluğa kapılmasın.

Milletimizin ve insanlığın ortak vicdanını yerle bir etmemek asli görevimizdir.

Devlet-millet dayanışmasıyla yaralarımızı hep birlikte saracağız inşallah. Depremzedelerimizi sahipsiz bırakmayacağız, yanlarında olmaya devam edeceğiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Bir çok Teklif Al
Başa dön tuşu